JNF – MADLO IN.07.286.D.30 pár Ø 30 mm, 600 mm, 750 mm
Popis
Rozmery:
Dĺžka: 450/500/750/1050/1350 mm
Rozteč: 300/350/600/900/1200 mm
Priemer profilu madla: 30 mm